Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Zadbaj o swoje zdrowie – rozważ kupno prywatnego pakietu medycznego

Zadbaj o swoje zdrowie – rozważ kupno prywatnego pakietu medycznegoDbasz o kondycję i regularnie trenujesz. Chcesz rozwijać się intelektualnie, zatem inwestujesz w dokształcanie się, czytasz książki, uczysz się języków obcych. Masz świadomość, że jesteś tym, co jesz – zatem starannie komponujesz dietę. Dbasz o urodę, kupujesz kosmetyki i poddajesz się zabiegom upiększającym. To świetnie! A teraz zadbaj o swoje zdrowie – rozważ kupno prywatnego pakietu medycznego. Dlaczego to takie ważne? Bo na nic zda się troska o siebie, jeśli zaszwankuje zdrowie. W takiej sytuacji liczy się natychmiastowy dostęp do profesjonalnej, prywatnej opieki medycznej – taką znajdziesz w S7 Healthcare.

Prywatne pakiety medyczne to zgrupowane w przemyślny sposób świadczenia medyczne. Ich istotą jest optymalne dopasowanie oferty do potrzeb pacjenta. Dla osób korzystających z wizyt lekarskich jedynie okazjonalnie, przeznaczony jest pakiet pomarańczowy – za kilkadziesiąt złotych miesięcznie pacjent zyskuje nielimitowany dostęp do wizyt lekarza ogólnego oraz specjalistów. Rodzice z dziećmi z pewnością docenią pakiet złoty, który oferuje domowe wizyty pediatry, opiekę pielęgniarską, prowadzenie ciąży, testy alergiczne czy bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Seniorom natomiast dedykowany jest pakiet bursztynowy. Taka spersonalizowana opieka medyczna to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Poza niską ceną pakietów medycznych S7 Healthcare, pacjent zyskuje pewność, że płaci tylko za to, z czego realnie korzysta.

Pakiety medyczne S7 Healthcare realizowane są w ponad 1000 placówek w całym kraju, zaś rejestracja odbywa się telefonicznie. Nie ma zatem konieczności stania w kolejkach, co docenią zarówno osoby zapracowane, rodzice z małymi dziećmi czy schorowane osoby starsze.