Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Prywatna opieka medyczna dla osób starszych

Prywatna opieka medyczna dla osób starszychBez wątpienia jednymi z najczęściej widywanych w poczekalniach przychodni pacjentami są osoby w podeszłym wieku. O lekarza sprowadza ich nie tylko nagłe pogorszenie stanu zdrowia, ale także choroby przewlekłe i konieczność otrzymania recept na stale stosowane leki. W praktyce wygląda to często tak, ze niekiedy osoba w podeszłym wieku odwiedzają lekarza regularnie, nawet co miesiąc lub częściej. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy prywatna opieka medyczna dla osób starszych, nie zaś publiczna służba zdrowia z jej licznymi ograniczeniami. Starszym osobom ogromny problem sprawia bowiem dodzwonienie się do rejestracji – o co czasami trudno, gdyż linia jest stale zajęta. Jeszcze większym problemem jest osobista rejestracja i stanie w kolejkach. Także czas oczekiwania na wizytę u specjalisty czy na badania pozostawia wiele do życzenia. A przecież można dużo prościej – wystarczy skorzystać z oferty prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, która obejmuje specjalny pakiet medyczny dla seniorów po 65 r. ż.

Pakiet bursztynowy – bo o nim mowa – to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych dla ubezpieczenia indywidualnego lub niewiele ponad sto złotych dla pakietu partnerskiego. Na co można liczyć w ramach takiego abonamentu? Na nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i okulisty, a także atrakcyjne zniżki na wiele badań diagnostycznych oraz wizyty u specjalistów – zapłacisz za nie o 1/ 3 mniej!

Jak korzystać z abonamentu medycznego na co dzień? Rejestracja odbywa się telefonicznie, wizyta umawiana jest na konkretną godzinę, nie ma więc zbędnych kolejek. Do lekarza ogólnego senior dostanie się do 24 godzin, zaś do specjalisty – do 5 dni (i to bez skierowania!). A wszystko to w ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku – ułatw sobie życie i zagwarantuj profesjonalną opiekę medyczną w S7 Healthcare. Masz rodziców czy dziadków w starszym wieku – sprezentuj im abonament bursztynowy; to najwspanialszy prezent, jaki możesz im dać.