Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Prywatna opieka lekarska w czasie ciąży

Prywatna opieka lekarska w czasie ciążyCiąża to czas szczególnej troski o zdrowie kobiety. Przez cały czas trwania ciąży kobieta musi być objęta profesjonalną opieką medyczną, co ma na celu monitorowanie rozwoju malucha oraz kontrolowanie zdrowia jego mamy. Czy w ramach publicznej opieki zdrowotnej kobieta może liczyć na taką kompleksową opiekę? Z tym może być problem – o ile zwykła wizyta kontrolna u ginekologa jest jeszcze osiągalna, o tyle badania USG czy laboratoryjne są limitowane. A przecież spokój mamy, wynikający ze świadomości objęcia profesjonalną opieką medyczną jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju ciąży. Idealnym rozwiązaniem jest prywatna opieka lekarska w czasie ciąży. I nie jest tu mowa o bardzo nieekonomicznym rozwiązaniu – opłacaniu każdej wizyty lekarskiej i badania. W skali 9 miesięcy uzbierałaby się spora kwota. Mowa o abonamencie medycznym oferowanym przez S7 Healthcare.

Do wyboru ciężarnych pacjentek pozostaje kilka pakietów medycznych, które oferują prowadzenie ciąży i wiele innych świadczeń medycznych: pakiet niebieski, srebrny, złoty oraz platynowy. Koszt najtańszego z nich to jedynie kilkadziesiąt złotych, czyli mniej niż jedna wizyta prywatna u ginekologa czy USG. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na takie wydatki jak chociażby witaminy i suplementy diety niezbędne dla każdej kobiety, która spodziewa się dziecka. A korzyści finansowe to nie jedyne profity – rejestracja przez telefon, natychmiastowe wizyty u specjalisty oraz brak konieczności stania w kolejce – to doceni każda ciężarna. Abonamentem medycznym można objąć całą rodzinę, także nowonarodzonego malucha. Młodzi rodzice szczególnie upodobali sobie pakiet złoty z całodobowymi wizytami domowym, także pediatrycznymi.

Jeśli zatem już spodziewasz się dziecka lub planujesz zajście w ciąże, pomyśl zawczasu o profesjonalnej opiece medycznej. To najlepsza inwestycja w zdrowie Twoje i Twojego dziecka; to najcenniejsze, co możesz zaoferować nowemu członkowi rodziny.