Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Kogo stać na prywatną opiekę medyczną?

Kogo stać na prywatną opiekę medycznąKiedyś prywatna opieka medyczna dostępna była jedynie dla wybrańców, których stać było na pokrycie znacznych kosztów takiego rozwiązania. A teraz? Kogo stać na prywatną opiekę medyczną? Dziś każdy z nas jest gotów zapłacić za wizytę w gabinecie specjalisty lub za badanie, na które trzeba oczekiwać przez kilka miesięcy. Koszt pojedynczej wizyty u specjalisty zaczyna się od 100 zł i bardzo często przekracza tą sumę. Jaki jest zatem sens ponoszenia tak dużych kosztów, jeśli można zapewnić sobie profesjonalną opiekę znacznie mniejszym kosztem? Mowa o prywatnych abonamentach medycznych S7 Healthcare.

Jaka jest przewaga abonamentu medycznego nad każdorazowym opłacaniem świadczenia medycznego? Zacznijmy od początku – od ceny. Jak już wspomniano – koszt pojedynczej wizyty u lekarza specjalisty. Koszt najtańszego pakietu S7 Healthcare to o połowę mniej – kilkadziesiąt złotych; a za taką kwotę pacjent ma nielimitowany dostęp do specjalistów, lekarza pierwszego kontaktu, opieki pielęgniarskiej oraz pakietem badań. Przejdźmy do dostępności usług. S7 Healthcare oddaje do dyspozycji pacjentów ponad 1000 placówek w każdym kraju, co bardzo upraszcza korzystanie ze świadczeń medycznych.

Ale to nie wszystko! Rejestracja odbywa się telefoniczne, zatem kolejki do rejestracji staną się ponurą przeszłością. Z pewnością zaskakujący będzie fakt, że za naprawdę niewielką cenę można liczyć na natychmiastowe wizyty lekarskie. Na specjalistę oczekuje się maksymalnie 5 dni. Taka opieka należy się każdemu pacjentowi – i każdego pacjenta na nią stać. Co więcej – abonament medyczny jest znacznie bardziej ekonomiczną opcją niż okazyjne opłacanie wizyt prywatnych; zapewnia ponadto spokój ducha i świadomość, że cała rodzina może mieć dostęp do świadczeń medycznych na wyciagnięcie ręki.