Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Ile się czeka na prywatną wizytę u ortopedy?

Ile się czeka na prywatną wizytę u ortopedyCzy wiesz, jaka jest jedna z najczęstszych przyczyn wizyty u lekarza? To zespoły bólowe, zwłaszcza układu ruchu. Z wadami postawy borykają się już dzieci, a z upływem lat jest coraz gorzej – postępują zmiany zwyrodnieniowe i pojawia się przewlekły ból. Nie dziwi zatem, ze coraz bardziej pożądaną specjalizacją medyczną staje się ortopedia. Do ortopedy ustawiają się kolejki pacjentów, zatem czas oczekiwania na wizytę sukcesywnie się wydłuża – w przychodni publicznej czekać trzeba nawet kilka miesięcy. A ile się czeka na prywatną wizytę u ortopedy? Z pewnością znacznie krócej – ale taki przywilej słono kosztuje; za każdą wizytę zapłacić trzeba co najmniej 100 zł. Rachunek jest prosty – jeśli często odwiedzasz ortopedę, zapłacisz za wizyty majątek!

Znacznie bardziej wygodnego i tańszego rozwiązania dostarcza pacjentom S7 Healthare. Mowa o abonamentach medycznych, z których każdy gwarantuje nielimitowany dostęp do wizyt u ortopedy – a także innych specjalistów i lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli pacjent zdecyduje się na najtańszą dostępną opcję – zapłaci jedynie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Rachunek jest prosty – to o połowę mniej niż jedna wizyta u specjalisty. Nieco droższe pakiety oferują znacznie szerszy zakres świadczeń medycznych – zatem abonament medyczny zawsze się opłaca. Tym, co decyduje o ogromnej atrakcyjności prywatnych pakietów medycznych jest nie tylko korzyść finansowa, ale także wygoda ich realizowania.

Rejestracja odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem całodobowej infolinii – nie ma potrzeby stania w kolejce do okienka rejestracji; pacjentowi nie grożą także nieskuteczne próby dodzwonienia się do specjalisty, w potem kapitulacja i konieczność osobistego pofatygowania się do rejestracji. Tak kompleksową opieką medyczną pacjent może objąć także rodzinę. Dzięki temu oszczędności są jeszcze większe. To naprawdę ogromny komfort  – świadomość, że wystarczy opłacić niewielki miesięczny abonament, by w każdej chwili skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej. W ponad 1000 palcówek w całej Polsce, bez nerwów, bez kolejek, bez długiego czekania – tak właśnie powinno być.