Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Ile się czeka na prywatną wizytę u dermatologa?

Ile się czeka na prywatną wizytę u dermatologaDermatologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami skóry, a zatem tym, co doskwiera nam coraz częściej.  Atopowe zapalenie skóry, alergie, podrażnienia, pokrzywka, infekcje skórne – dotykają pacjentów w każdej grupie wiekowej i odnotowywane są coraz częściej. Dermatologia nie jest co prawda specjalizacją zajmującą się stanami zagrożenia życia, jednak pacjenci nie chcą czekać na wizytę przez wiele miesięcy (średnio 4 i więcej). A ile się czeka na prywatną wizytę u dermatologa? Od kilku do kilkunastu dni – ale za każdą wizytę trzeba zapłacić, najczęściej ponad 100 złotych. A wiesz, że dzięki pakietom medycznym S7 Healthcare maksymalny czas oczekiwania na wizytę u dermatologa to 5 dni?

S7 Healthcare dostarcza rewolucyjnych rozwiązań z zakresu prywatnej opieki medycznej. Oferuje pacjentom kilka pakietów medycznych do wyboru – a w każdym z nich oferowany jest nielimitowany dostęp do specjalistów, w tym do dermatologa. Najtańszy abonament za kilkadziesiąt złotych miesięcznie wystarczy, aby móc korzystać z konsultacji u specjalistów. Nieco droższe pakiety to znacznie więcej dostępnych świadczeń medycznych.

Poza pakietami indywidualnymi, S7 Healthcare umożliwia objęcie ubezpieczeniem medycznym także partnera lub całą rodzinę. Każda z tych opcji jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem i gwarantuje dostęp do świadczeń medycznych najwyższej jakości. Dzięki pakietowi medycznemu unikniesz absurdalnych sytuacji, gdy lecząc się np. na alergię i wymagając częstych konsultacji z dermatologiem, czekasz na termin kilka miesięcy – czyli znacznie za długo. A takie sytuacje są niestety codziennością publicznej służby zdrowia. Z S7 Healthcare unikniesz oczekiwania na wizytę lekarską, a zarejestrujesz się telefonicznie. Wygodnie, prawda?