Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Gdzie leczyć się prywatnie?

Gdzie leczyć się prywatnieJeśli do tej pory nie zastanawiałeś się, gdzie leczyć się prywatnie, to z pewnością wkrótce staniesz przed tym dylematem. Chorujemy coraz częściej, kolejki w publicznych przychodniach robią się coraz dłuższe, zaś terminy do specjalistów – coraz bardziej odległe. A przecież podczas jakichkolwiek problemów zdrowotnych kluczowy jest czas. A na szybką realizację wizyty lekarskiej czy badań możesz liczyć jedynie w ramach prywatnej służby zdrowia. Nie jest jednak mowa o opłacanych każdorazowo wizytach w gabinetach specjalistów – koszt pojedynczej wizyty to ponad sto złotych, zatem mało kto może pozwolić sobie na takie koszty, zwłaszcza – gdy u lekarza gości często. Jest znacznie wygodniejsze i tańsze rozwiązanie – to abonamenty medyczne. Czym może Cię zaskoczyć taka opcja leczenia?

Prywatne pakiety medyczne S7 Healthcare to rozwiązanie dedykowane zarówno tym pacjentom, którzy regularnie bywają u lekarza, jak i chorującym sporadycznie. Ci pierwsi mają nielimitowany dostęp do wielu świadczeń medycznych, z których korzystać mogą niemal natychmiast, co zapewnia profesjonalną i płynną opiekę medyczną Ci drudzy – mogą wyprzedzić chorobę i w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych natychmiast dostać się do lekarza pierwszego kontaktu czy specjalisty. Zresztą nie tylko choroba sprowadza nas do gabinetu lekarskiego – także badania okresowe do pracy, profilaktyka, szczepienia ochronne; zatem pretekstów, aby zapewnić sobie prywatną opiekę medyczną nie brakuje, prawda?

Jak już wspomniano, istotą abonamentów medycznych nie jest każdorazowe opłacanie każdej usługi medycznej, a opłacanie miesięcznego abonamentu. W zależności od dokonanego wyboru, pacjent ma do dyspozycji kilka atrakcyjnych abonamentów S7 Healthcare. Warto podkreślić, że S7 to także prywatna opieka medyczna dla firm,  które mogą wykupić takie pakiety dla swoich pracowników. Ile kosztuje taka przyjemność? Najtańszy pakiet medyczny oferujący nielimitowany dostęp do lekarzy (także specjalistów) to zaledwie kilkadziesiąt złotych! Teraz z pewnością Ty i Twoja rodzina będziecie wiedzieć, gdzie leczyć się prywatnie.