Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotneCoraz bardziej dbamy o zdrowie i jednocześnie mamy coraz większą świadomość , jak ważny jest wysoki standard świadczeń medycznych. Nie ulega również wątpliwości, że w świetle dynamicznego trybu życia zależy nam na łatwym dostępie do usług lekarskich, także tych specjalistycznych. W taki nurt doskonale wpisuje się dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Czy pakiet medyczny rozwiązanie dla każdego? Tak – jeśli zależy Ci na bardzo krótkim czasie oczekiwania na wizytę lekarską. Tak – jeśli wymagasz wysokich standardów usług medycznych i nowoczesnych procedur leczniczych. Tak – jeśli jesteś pracodawcą i chcesz zaoferować pracownikom atrakcyjne świadczenia pozapłacowe.

Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu medycznemu S7 Healthcare zyskasz naprawdę wiele:

– czas oczekiwania na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu to maksymalnie jedna doba, zaś do specjalisty – to 1 do 5 dni

– dostęp do profesjonalnych usług medycznych świadczonych w ponad 1000 placówek w całym kraju

– możliwość skorzystania z całodobowej infolinii medycznej

– dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych i diagnostycznych

– szeroki wybór pakietów medycznych dostoswanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oszczędzi sporo czasu i nerwów związanych z niepewnym oczekiwaniem na leczenie w publicznej służbie zdrowia. To także bezcenna świadomość, że oddajesz swoje zdrowie w ręce prawdziwych profesjonalistów, którzy w najszybszym możliwym czasie i korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny zadbają o Twoje zdrowie. To najlepsza metoda profilaktyki i leczenia; słowem – to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie, czyli to, co masz najcenniejszego.