Zapoznaj się z ofertą s7 Healthcare, która pozwoli Ci cieszyć się opieką medyczną na najwyższym poziomie - bez kolejek i skierowań, w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju.

pokaż ofertę

Czy warto leczyć się prywatnie?

Czy warto leczyć się prywatnieZ roku na rok rośnie świadomość dotycząca kluczowej roli profesjonalnej opieki medycznej w zachowaniu nienagannego zdrowia. Dlatego też pacjent zmuszony czekać kilka miesięcy na wizytę u specjalisty lub na badania diagnostyczne – decyduje się opłacić wizytę prywatną. Z punktu widzenia zdrowia to dobry wybór, ale z punktu widzenia ekonomii – niekoniecznie. Jeśli bowiem podliczyć koszt wszystkich takich opłat  – w dłuższym okresie czasu uzbiera się spora sumka. A przecież można korzystać z nielimitowanego dostępu do specjalistów za znacznie mniejszą kwotę. Jak to zrobić i czy warto leczyć się prywatnie?

Prywatne pakiety medyczne to obecnie najatrakcyjniejsze rozwiązanie na rynku usług medycznych. Daje bowiem gwarancję nielimitowanego i niemal natychmiastowego dostępu do prywatnej opieki medycznej. A jakich? To zależy od tego, jaki pakiet zostanie wybrany. Ten najtańszy – pomarańczowy – to nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalistów oraz opieki pielęgniarskiej. Koszt takiego pakietu to zaledwie kilkadziesiąt złotych. Za nieco więcej pacjent poszerza zakres dostępnych usług medycznych. Ostatecznie do dyspozycji pacjenta jest kilka atrakcyjnych pakietów zróżnicowanych cenowo, spośród których pacjent wybiera ten najkorzystniejszy dla siebie; dodatkowo istnieje możliwość wyboru opcji partnerskiej lub rodzinnej.

Tym, co jest największą zmora publicznej służby zdrowia, jest bardzo dług czas oczekiwania na wizytę u specjalisty. W S7 Healthcare zapomnisz natomiast, co to są kolejki – zarówno te do rejestracji jak i do gabinetu lekarza. Do specjalisty dostaniesz się maksymalnie w ciągu 5 dni, a zarejestrujesz – telefonicznie. Płacisz zatem niewielką kwotę za szereg udogodnień, kompleksowo dbając o zdrowie i własny portfel.